2012-01-26

Atvirukas "Viešbutukas"

Niekada nesu dariusi atviruko. Buvo mintis Kalėdų proga visus pasveikinti savo darytais atvirukais... Bet taip nieko ir nepadariau, ir tiesa sakant, niekam net pirktinio atviruko nenusiunčiau... Gėdinga... Per Velykas pasitaisysiu :)
Užtat dabar mano pirmasis darytas atvirukas pasirodys netgi konkurse :) Nusiųsiu vargšiuką į scrapping.lt  organizuojamą konkursą, kurio tema "Namelis". Ta proga suskrebinau visą "hotelį" :)Pernai buvome Amsterdame ir apsigyvenome įdomios architektūros viešbutyje. Toks a-la-lego statinys.
Įdedu ir vieną nuotraukytę, kaip atrodė mūsų kambarys. Fotografuota stovint prie lango (kambaryje buvo du skirtingo dydžio langai nevienodame aukštyje... :), bet kitos kambario pusės kažkaip neužfiksavom... Prie lango buvo staliukas su dviem foteliais, įmantri aukšta ant žemės stovinti "lempa" ir dar buvo darbo stalas su kėde. Toks sterilus asketiškas stilius... Bet mums tiko ir patiko :)Taigi atvirukas - interpretacija mūsų aplankyto viešbučio. Atostogos visad smagu, bet ir jausmas - kai grįžti namo po visų kelionių - irgi malonus.
Tai tiek šiam kartui.

4 comments:

 1. Ogogo! Kiek darbo įdėta! Čia viskas rankomis raižyta?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Labai patiko :)
   norisi pamatyti realiai :)
   ir namuką atviruką ir tikrą viešbutuką :)
   Labai "galingai" abu atrodo :)

   Delete
 2. labai įspūdingas darbas...ir labai patiko, kad jis turi savo istoriją ir įkvėpimo šaltinį ;) Linkiu sėkmės konkurse!

  ReplyDelete
 3. puikus- isradingas ir be galo kruopstus!!! sekmes konkurse!!!

  ReplyDelete